Mi a legjobb fogadás a teniszben?

Mit jelent a +2.5 átlagos tenisz?

A “+2.Az “5 szett spread” a teniszben a következőt jelenti Az egyes játékosok által egy szettben megnyert meccsek számának különbsége. Ha egy játékosnak +2-es spreadje van.5 vagy 2.5 szett, majd minden tiebreak-et egygame-es előnnyel kezdenek az ellenfelükkel szemben. A szettkülönbségnek óriási hatása lehet a mérkőzésekre, különösen a tiebreakeknél.

Mit jelent a +4.5 átlag teniszfogadásban?

Ugyanez vonatkozik az underdogra is – fogadhatsz arra, hogy egy játékos fedezi a +4-et.5 játék terjedelme; ha ez a játékos 6-4, 6-4-re veszít, akkor is megnyered a fogadást, mert a játékos kevesebb mint 4 ponttal veszített.Összesen 5 játék. A teniszben óvatosnak kell lenni, amikor fogadásokat kötünk a játék terjedéseire. A játékosoknak jellemzően mindegy, hogy mennyivel nyernek, amíg nyernek.

Mit jelent a 9.5 átlag teniszfogadásban?

A szettekre és a meccsekre való fogadás egyik módja az over/under. Az over/under játékban egy adott szettben például a játékok számára fogadhat. Tegyük fel, hogy a “9 felett” opcióra teszed a pénzed.5″ játék a harmadik szettben, akkor nyersz, ha 10 vagy több játék van a szettben.

Hogyan fogadhatsz teniszre és nyerhetsz nagyot?

Moneyline

Akárcsak a baseballban és a jégkorongban, a teniszben is a legnépszerűbb fogadási forma a a moneyline-on való játék – ami egy másik módja annak, hogy egy játékos győzelmére fogadjunk. Példa: Ha Rafa Nadal -120 a moneyline-on Roger Federer ellen, ez azt jelenti, hogy 120 dollárt kell fizetnie, hogy 100 dollárt nyerjen Nadal győzelmével.

Hogyan jósolja meg, hogy nyerjen tenisz?

Hogyan lehet megjósolni egy teniszmeccset

1. Tartsa szemmel a tenisz világranglistát. …
  2. Ellenőrizze a tenisz Head-to-Heads. …
  3. Nézd meg a játékos profilját Teljesítménystatisztikák. …
  4. Értékes tenisz fogadások keresése. …
  5. Hogyan tippeljünk tenisz győzteseket?

Mit jelent a +1.5 átlag teniszben?

Ha az A játékosra fogadsz +1 szett hendikepre.5, ez azt jelenti, hogy akkor nyeri meg a fogadását, ha A játékos egy vagy két szettet nyer a mérkőzésen. Elveszíti a fogadását, ha a B játékosnak sima szettgyőzelmet kell aratnia – 2:0.