Mi az az 1X2 fogadás?

Hogyan olvasható az 1X2?

Ezek a sportfogadások 1X2-es formában jelennek meg. Az “1” a hazai csapat győzelmére, míg a “2” a vendégcsapat győzelmére utal. Az “X” a döntetlent jelenti. Egy labdarúgó-mérkőzésen, ahol a végeredmény lehet győzelem, vereség vagy döntetlen, háromból kettőre lehet fogadni.

Mi az 1X2 & Over Under?

1X2 + Over/Under (1X2 +O/U) Meg kell jósolnod a mérkőzés végeredményének és annak kombinációját, hogy a mérkőzésen szerzett gólok száma a megadott spread felett vagy alatt lesz-e.

Elveszíthet egy 1X2 fogadást?

Ha a hazai csapatra fogadsz (1), és a házigazdák nyernek, akkor te is így teszel. Egy döntetlen (X) vagy egy idegenbeli győzelem (2) azt jelenti, hogy veszítesz. Ugyanígy, ha a vendégcsapatra fogadsz (2), akkor nekik kell nyerniük ahhoz, hogy te nyerj, és ha döntetlenre fogadsz (X), akkor a mérkőzésnek úgy kell végződnie, hogy a csapatok megosztoznak a zsákmányon, hogy megnyerd a fogadást.

Mit jelent a mérkőzés eredménye 1X2 a betway-en?

Az 1X2 fogadás egy fogadás, amely egy mérkőzés megjósolt kimenetelén alapul. Az 1X2 arra a lehetőségre utal, amellyel a mérkőzésre fogadhatsz. Elsősorban három lehetséges kimenetelét jelöli egy adott mérkőzésnek; ezek vagy győzelem, döntetlen, vagy idegenbeli győzelem. Az 1X2-es fogadást 3-utas fogadásnak is nevezik.

Mit jelent a 2. félidő 1X2?

1X2 2. félidő azt kell megjósolnod, hogy milyen eredmény lesz a pályán, figyelembe véve csak a másodikat, nem beszélve a félidőben elért eredményről. Példa: A Man Utd-Liverpool mérkőzésen a pihenőidőben elért eredmény 20, a végeredmény pedig 21 a Man Utd javára.

Mit jelent az 1X2 és a GG Ng?

1X2 & GG/NG.

Ha a mérkőzés végeredménye 1, X vagy 2 lesz, és ha mindkét csapat legalább egy-egy gólt szerez az egész mérkőzés alatt (GG), vagy ha az egyik vagy mindkét csapat nem szerez gólt az egész mérkőzés alatt (NG).