Mit jelent a +1.5 átlag a teniszben?

Mit jelent a +2.5 szett spread jelentése a teniszben?

A “+2.Az “5 szett spread” a teniszben a következőt jelenti az egyes játékosok által egy szettben megnyert játékok számának különbsége. Ha egy játékosnak +2-es spreadje van.5 vagy 2.5 szett, majd minden egyes tiebreaket egygame-es előnnyel kezdenek az ellenfelükkel szemben. A szettkülönbségnek óriási hatása lehet a mérkőzésekre, különösen a tiebreakeknél.

Mit jelent a +4.5 spread a teniszben azt jelenti, hogy?

Ugyanez vonatkozik az underdogra is – fogadhatsz arra, hogy egy játékos fedezi a +4.5 mérkőzéses spread; ha ez a játékos 6-4, 6-4-re veszít, akkor is megnyered a fogadást, mert a játékos 4-nél kevesebbel veszített.5 teljes játék. A teniszben óvatosan a meccsfelár fogadásoknál. A játékosoknak jellemzően mindegy, hogy mennyivel nyernek, amíg nyernek.

Mit jelent +7 spread?

Ha a spread +7-re van beállítva, ez azt jelenti, hogy a fedezéshez az underdognak vagy meg kell nyernie a meccset, vagy hét pontnál kevesebbel kell veszítenie. Ahhoz, hogy a favorit fedezzen, hét pontnál nagyobb különbséggel kell nyernie.

Mi a hazai +2.5 teniszben?

A pozitív hendikep, a gyengébb játékosnak néhány játék előnye vagy pozitív hendikep e.g. +2.5, +3.5 játék és így tovább. Amikor a végeredmény kiderül, ez a pozitív hendikep hozzáadódik a gyengébb játékos végeredményéhez, és a fogadás eredménye a hendikep pontszámának megfelelően alakul.

Mi a 8.5 jelenti a teniszben?

Az Over/Under vonal ebben a meccsben 8.5 futás. Ez azt jelenti, hogy ha mindkét csapat együttesen 9 vagy több pontot szerez, az eredmény Over-nek számít. Ha 9-nél kevesebb futást érnek el, az eredmény Under-nek számít. -110-es odds mellett 110 dollárt kell tenned bármelyik csapatra, hogy 100 dollár nyereséget nyerj.

Hogyan működik a szórás?

A bukmékerek a spreadet abban a reményben határozzák meg, hogy a mérkőzés mindkét oldalán egyenlő arányban lehet fogadni. Például a Colts -3 pontos favorit a Texans ellen. A -3 pont a spread. Ha a Colts-ra szeretnél fogadni a spreadre, akkor ez azt jelenti, hogy a Colts-nak legalább három ponttal kell nyernie ahhoz, hogy megnyerd a fogadást.